Kontakt

Gliwicka 10, 44-153 Sośnicowice
tel. (32) 238 71 12
tel. kom. 502 593 473
info@oknolux2.eu

Umów się na bezpłatny pomiar

 

:: więcej

Aktualności

Nowy cieplejszy profil
Już niebawem, w celu zaspokojenia Państwa potrzeb, wzbogacamy naszą ofertę o jeszcze cieplejszy profil - Veka Softline 82.
:: więcej

:: zobacz wszystkie
Animacja

Rolety materiałowe

Plisy

Zasłony plisowane to wybór, który ma na celu dodac lekkości i elegancji każdemu wnętrzu.
To propozycja dla osób, które niestosują firanek i największą zaletą tego rozwiązania to możliwość przesuwania zasłony z góry do dołu i odwrotnie.

System Dzień Noc

ystem Dzień i noc to bardzo wygodny i nowy system przy którym możemy świetnie ograniczyć widoczność w naszym mieszkaniu regulując dostep światła z zewnątrz, a więc sprawdza się idealnie w sytuacji, kiedy nie mamy zawieszonych firanek.
Duża gama kolorów sprawia że na pewno każdy znajdzie i dopsuje ciekawy kolor do swoich wnętrz.
Świetna propozycja dla osób nowoczesnych stawiających na nowe i innowacyjne rozwiązania.
Rolety występują w kasetkach jak i bez.
Rolety te sa montowane na haczykach zaczepianych na skrzydło okienne, a więc montaż bez inwazyjny nie pozostawiający jakichkolwiek śladów na oknie w momencie zdemontowania rolety oraz montaz wkrecany do listwy przyszybowej skrzydła okiennego. Montaz identyczny jak w przypadku rolety typu BESTA.

Żaluzje pionowe

Proponujemy bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie, a mianowicie Żaluzje poziome aluminiowe, jednocześnie pragniemy Państwu zrócić uwagę że nie są to rozwiązanie znane z przeszłości ponieważ zmienił się całkowicie sppósób montażu oraz sterowania żaluzja co widac na zdjęciu.
Żaluzja tego typu jest świetnym rozwiązaniemi zprzewaga nad roletami w momencie kiedy ktoś mieszka np na osiedlu wokół inne bloki lub porostu w sąsiedztwie innych mieszkańców i nie stosuje firanek czyli w dzień, kiedy mamy rolety podniesione wszystko jest widoczne co się dzieje w naszym mieszkaniu ... żaluzja eliminuje ten efekt ponieważ możemy regulować poziom widoczności przy zachowaniu odpowiedniego nasłonecznienia pomieszczenia co jest niemożliwe w przypadku rolet i braku firanek.

Rolety naścienne

Proste i niezawodne mechanizmy sterujące pozwalają za pomocą łańcuszka podnosić i opuszczać oraz zatrzymywać materiał na dowolnej wysokości. Bogata kolekcja materiałów (ponad 1200) o różnych wzorach i kolorach (tkaniny refleksyjne, podgumowane, firanowe).
Roleta dodatkowo może być wyposażona w falbankę, która w znaczny stopniu podkreśli wygląd wnętrza. Oferujemy kolekcje w ciągłej sprzedaży. Rolety mogą być przystosowane również do sterowania elektrycznego.
Rolety naścienne można zamontować na skrzydle okna tzw. metodą bezinwazyjną czyli na haczykach metalowych oraz żyłki po obu bokach po to żeby materiał swobodnie nie opadał w pionie kiedy skrzydło będzie uchylone.

Rolety tekstylne System BAMAR

Najistotniejszą cechą tego sytemu jest sposób montażu, który polega na przyklejeniu całości (skrzyneczki oraz prowadnic) wzmocnioną taśmą piankową. Roletka wyposażona jest w niezawodny mechanizm łańcuszkowy.
Dzięki specjalnie skonstruowanym prowadnicom oraz kasetce, roletę montuje się poza obrysem światła szyby. Uniwersalne prowadnice dostosowane są do wszystkich typów listew przyszybowych.
Gęsty łańcuszek kulkowy umożliwia płynne i ciche obsługiwanie roletki, a mechanizm wyposażony jest w hamulec dzięki czemu tkaninę można łatwo zatrzymać na dowolnej wysokości. Możliwość montażu na drzwiach balkonowych - słupek poprzeczny drzwi nie przeszkadza w obsłudze roletki. Pomiar oraz montaż roletki jest niezwykle prosty. System "Trzy" dostępny jest w następujących kolorach: biały, brązowy (RAL 8019).

W naszej ofercie znajduje się kilkaset wzorów i kolorów tkanin, zarówno zasłaniających jak i zaciemniających. Oferujemy kolekcje w ciągłej sprzedaży. Tkaniny posiadają atest higieniczny i są antystatyczne. Roletki w kasetkach oprócz walorów estetycznych posiadają istotne zalety praktyczne:

  • kasetka pozwala na utrzymanie tkaniny w czystości,
  • roletka stanowi integralną część okna,
  • dzięki zastosowaniu prowadnic możliwe jest uchylanie okna z całkowicie rozwiniętą tkaniną.

Rolety tekstylne system BESTA

System "BESTA" to roleta charakteryzująca się wysokim poziomem wykończenia z estetyczną aluminiową kasetką i prowadnicami bocznymi. Roletka mocowana jest do skrzydła okiennego za pomocą wkrętów, które przykryte są estetycznymi boczkami maskującymi. Główną zaleta tego systemu jest mechanizm samohamujący.
Prowadnice przyklejane za pomocą wzmocnionej taśmy piankowej. Uniwersalne (płaskie) prowadnice pozwalają na zamontowanie roletki niemalże na każdym typie okna.
Obsługa odbywa się za pomocą za pomocą trwałego mechanizmu łańcuszkowego. Do montażu potrzebny jest tylko śrubokręt. Bardzo prosty pomiar.
W naszej ofercie znajduje się kilkaset wzorów i kolorów tkanin, zarówno zasłaniających jak i zaciemniających. Oferujemy kolekcje w ciągłej sprzedaży. Tkaniny posiadają atest higieniczny i są antystatyczne.
Roletki w kasetkach oprócz walorów estetycznych posiadają istotne zalety praktyczne:

  • kasetka pozwala na utrzymanie tkaniny w czystości,
  • niewielkie rozmiary kasetki umożliwiają szerokie otwierania okna,
  • roletka stanowi integralną część okna,
  • dzięki zastosowaniu prowadnic możliwe jest uchylanie okna z całkowicie rozwiniętą tkaniną.

 

 
wykonanie: kotonski.pl